KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14861017
nr 1486 1017
1700/ 1800-tal, bedjande kvinna, uppfodrad på pannå, beskuren, 67x52 cm, yttermått inklusive ram: 84x68 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 21:02:12
2.000 kr
2.200 kr
- Klassiska
29 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska